O NAS


Coworking Katodesk w Katowicach to przestrzeń,
którą tworzą ludzie, dlatego postanowiliśmy poświęcić zakładkę "o nas" właśnie wam!
Sprawdź kto u nas rezyduje i dołącz do naszej społeczności!

Nasi rezydenci

stripes 2

Jesteśmy firmą oferującą rozwiązania IT w chmurze oparte o platformę SalesForce.com. Nasze rozwiązania usprawnią działanie Twojej firmy a nasz doświadczony zespół ekspertów zapewni wsparcie w procesie ich implementacji. Specjalizujemy się w implementacji zaawansowanego systemu CRM, który przy wsparciu narzędzi do przejrzystego generowania spersonalizowanych ofert i prowadzenia kampanii marketingowej pomoże Twojej firmie rozwinąć skrzydła. Dodatkowo naszym klientom możemy zaoferować zaawansowaną analitykę danych (Business Intelligence). Studentom oferujemy odbycie praktyk lub stażu zawodowego.

Krzysiek jest programistą oraz Team Leaderem zespołu Androidowego w Netguru. Pasjonują go nowoczesne technologie oraz świat startupów. Netguru to międzynarodowa firma konsultingowa, zatrudniająca ponad 200 specjalistów z różnych dziedzin i różnych stron świata. Zajmujemy się projektowaniem i dostarczaniem aplikacji webowych, mobilnych oraz serwisów internetowych, tak dla startupów we wczesnych stadiach rozwoju jak i dla dojrzałych organizacji.

Olek jest założycielem Sorgo – firmy doradczej zajmującej się projektowaniem doświadczeń w organizacjach oraz dla organizacji. Dzisiejszy świat wyraźnie upomina się o przywrócenie poczucia sensu, celu i wartości - drastycznie zmieniają się oczekiwania konsumentów, pracowników i odbiorców. Niestety, większość organizacji dowiaduje się o tym zbyt późno. Wierzymy że można inaczej, i że świat może na tej zmianie tylko skorzystać. Aby przekuć to w sukces, wykorzystujemy zdobycze psychologii, socjologii, kognitywistyki, ekonomii behawioralnej czy semiotyki. Pomagamy organizacjom i markom spojrzeć na swoją misję z perspektywy odbiorców, po to aby skutecznie odpowiedzieć na nieujawnione potrzeby. Naszym celem są przyjazne usługi i miejsca pracy, autentyczne i spójne marki, użyteczne produkty cyfrowe, wydajne procesy oraz atrakcyjna identyfikacja wizualna. Jesteśmy interdyscyplinarnym zespołem konsultantów, badaczy, strategów i projektantów, którzy pomagają innym wdrażać pozytywną zmianę w mądry, zrównoważony i odpowiedzialny sposób.

Kinga Kasperek – redaktorka, mentorka self-publisherów i początkujących autorów, konsultantka. Trenerka i mówczyni (m.in.: TedxKatowice). Prowadzi warsztaty wydawnicze i poświęcone samodzielnemu wydawaniu książek. Z pasją śledzi trendy i przemiany społeczne. Zawodowo związana z rynkiem książki i środowiskiem start-upowym.

Partnerzy

HGL LEGAL
facebook instagram
logo

ul. Św. Jana 11/4

40-012, Katowice

kontakt@katodesk.com

+48 697-287-639

+48 731-994-691

NIP: 9542769121

REGON: 365497762